В м. Сари-Ой (Республіка Киргизстан) завершилося перше засідання Робочої групи з радіомовлення при Комісії РСЗ з регулювання використання радіочастотного спектру та супутникових орбіт. У заході брали участь делегації адміністрацій зв’язку Азербайджану, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Російської Федерації та України. Нашу країну представляли фахівці управління радіочастотних присвоєнь Українського державного центру радіочастот.

Під час засідання члени Робочої групи країн-учасниць РСЗ поділилися планами впровадження наземного цифрового телевізійного мовлення стандарту DVB-T/H, обмінялися інформацією щодо результатів проведення координації частотних присвоєнь між країнами-учасницями РСЗ та іншими державами.

Був також доопрацьований проект Угоди між адміністраціями зв’язку країн-учасниць РСЗ з координації частотних присвоєнь, які раніше використовувалися в загальних синхронних мережах в діапазонах 148,5-283,5 кГц, 526,5-1606,5 кГц, для застосування їх в незалежному режимі роботи та модифікації Плану «Женева, 1975».

Крім того, здійснено аналіз потреб радіомовної служби A3 РСЗ для впровадження перспективних технологій, включаючи використання смуг частот 649-790 МГц та 790-862 МГц, а також проведено оцінку можливих втрат радіочастотного спектру для радіомовної служби, з урахуванням розгляду перспектив використання цих смуг частот для рухомої служби.

Start typing and press Enter to search