dkzvyazok-logoЗ 17 по 20 вересня 2013 року в Одесі на базі ДП «Одеський науково-дослідний інститут зв’язку» відбувся традиційний семінар метрологів на тему «Проблеми та напрямів розвитку метрологічної діяльності в галузі зв’язку».

У роботі семінару брали участь представники Адміністрації Держспецзв’язку, Інституту Спецзв’язку НТУУ «КПІ», Державного підприємства «Український державний центр радіочастот», головні метрологи та начальники технічних відділів філій ПАТ «Укртелеком» і Концерну РРТ, фахівці інших операторів зв’язку. Також у семінарі брали участь представники виробників засобів вимірювальної техніки, вчені й фахівці з України та Росії — загалом 68 учасників.

На семінарі було висвітлено та обговорено проблеми розвитку системи метрологічного забезпечення галузі зв’язку України. Загалом заслухано 30 доповідей і повідомлень.

Під час семінару проходила виставка новітніх засобів вимірювальної техніки провідних вітчизняних і закордонних виробників. Щодня проводились майстер-класи з питань вимірювання, діагностики кабельних і абонентських ліній з використанням новітніх засобів вимірювальної техніки.

Start typing and press Enter to search