22 вересня на позаплановому засіданні НКРЗ розглядалося питання «Про організацію тендерів (відкритих аукціонів) на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом для мереж мобільного зв’язку третього покоління».

В.о. голови НКРЗ Володимир Звєрєв повідомив присутнім, що розгляд питання про проведення конверсії радіочастотного ресурсу та організацію тендерів на отримання ліцензій для впровадження радіотехнології «Цифровий стільниковий радіозв’язок ІМТ-2000 (UMTS)» став можливим після того, як 16 вересня на засіданні Кабінету Міністрів на підставі висновків міжвідомчої комісії було прийнято розпорядження № 1119-р «Деякі питання проведення конверсії смуг радіочастот». Документ визначає порядок проведення конверсії смуг радіочастот шляхом зміни частотних присвоєнь радіоелектронних засобів спеціальних користувачів, які працюють у згаданих смугах та їх переведення поза такі смуги радіочастот.

Відповідно до прийнятого рішення, НКРЗ до 29 вересня розробить пропозиції щодо кількості, початкової вартості ліцензій та смуг радіочастот, які стануть предметом торгів, а також розробить Умови тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України для впровадження радіотехнології «Цифровий стільниковий радіозв’язок ІМТ-2000 (UMTS)».

УДЦР із метою здійснення в межах повноважень заходів із конверсії змінить радіочастотні присвоєння чинних радіоелектронних засобів спеціальних користувачів, які працюють у смугах радіочастот 1920–1935, 1950–1980, 2010–2015, 2020–2025, 2110–2125 та 2140–2170 МГц в інші смуги радіочастот відповідно до Плану використання радіочастотного ресурсу України.

НКРЗ вирішила повідомити Міністерство оборони про необхідність подати в термін до 15 жовтня до УДЦР характеристики частотних присвоєнь чинних радіоелектронних засобів спеціальних користувачів, які в результаті конверсії підлягають заміні.

Комісія також установила дату початку тендерів – 27 листопада 2009 року. Повідомлення від суб’єктів господарювання про намір взяти участь у тендері та інші документи тендерної пропозиції НКРЗ прийматиме у робочі дні з 29 вересня до 17.00 26 жовтня.

На засіданні було затверджено склад тендерної комісії та графік проведення тендера, який включає три етапи: підготовчий етап (прийом документів), їх розгляд та проведення самих торгів із голосу. Згідно з цим графіком торги планується провести наприкінці листопада.

Start typing and press Enter to search