Співробітники Управління Служби безпеки України в Полтавській області спільно з фахівцями регіональної філії Українського державного центру радіочастот припинили діяльність особи, яка несанкціоновано втручалася в мережу зв’язку операторів мобільного зв’язку України.

Протиправну дію злочинець здійснював із застосуванням пристроїв, які, після відповідного перепрограмування, дозволяли втручатися у порядок маршрутизації трафіку. Отримання нечесних доходів шахраєм базувалося на схемах, що забезпечували незаконне спрямування вхідних міжнародних дзвінків із-за кордону на телефонну мережу операторів стільникового зв’язку.

За результатами проведених заходів, слідчим відділом УСБУ у Полтавській області порушено кримінальну справу за ч.1. ст.361 Кримінального кодексу України.

Керівництво УСБУ висловило вдячність фахівцям Полтавської філії за високий професіоналізм та вагомий внесок у забезпечення державної безпеки України.

Плідна співпраця співробітників СБУ та фахівців УДЦР, як свідчить наведений приклад та інші факти виявлення осіб, що прагнуть до легкої наживи, не дає жодних шансів шахраям безкарно здійснювати протиправну діяльність у сфері телекомунікацій.

 

Start typing and press Enter to search