7 серпня 2009 року Мін’юст зареєстрував Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування за № 741/16757.

Відповідно до Положення, радіочастотний моніторинг здійснює «Український державний центр радіочастот» у взаємодії з Державною інспекцією зв’язку, Генеральним штабом Збройних Сил України, правоохоронними органами та іншими відомствами за погодженням НКРЗ.

Радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування здійснюється за рахунок користувачів РЧР, які оплачують відповідні роботи щомісячно на підставі договору з УДЦР (за тарифами, затвердженими НКРЗ). За наслідками проведення моніторингу УДЦР надає до НКРЗ результати попереднього аналізу та відповідні пропозиції стосовно ефективності використання розподілених смуг радіочастот, можливості використання конкретних смуг радіочастот для розвитку наявних або впровадження новітніх радіотехнологій, пропозиції щодо внесення змін до Національної таблиці розподілу смуг радіочастот України, Плану використання радіочастотного ресурсу України та інших нормативно-правових актів.

Start typing and press Enter to search