В Українському державному центрі радіочастот підбито підсумки виробничої діяльності підприємства за II квартал та за перше півріччя 2011 року.

Як повідомив прес-центр УДЦР, детальну оцінку зробленому дав на нараді начальник УДЦР Павло Слободянюк.

За підсумками ІІ кварталу найкращих результатів у виробничій та фінансовій діяльності досяг Центр сертифікації – виконав план доходів на 113 %. Зростали доходи також в управлінні радіочастотного моніторингу (103,5 %) та управлінні телекомунікацій (102,8 %).

Були наведені й показники структурних підрозділів підприємства за звітній період.

Наприклад, фахівці УРЧМ здійснили оцінку параметрів випромінювання РЕЗ та склали 48,3 тис. протоколів, опрацювали 28 заявок щодо усунення дії джерел радіозавад, провели 55 заходів з усунення виявлених за результатами технічного радіоконтролю порушень користування РЧР.

Значний обсяг робіт виконано й спеціалістами УТК. В ході вимірювань параметрів телекомунікаційних мереж складено 274 протоколи вимірювань, виявлено більше 58 тис. телефонних номерів, що використовувалися з порушенням вимог нормативних документів.

Центр сертифікації провів і відповідно оформив 192 протоколи сертифікаційних випробувань, видав 61 сертифікат відповідності, провів 37 технічних наглядів за сертифікованою серійною продукцією.

Є вагомі досягнення й у міжнародній діяльності. Так, фахівці УРЧП за цей період змогли скоординувати 1293 частотних присвоєння для РЕЗ України та 2205 для РЕЗ інших країн.

Разом з тим, на адресу деяких структурних підрозділів пролунали й критичні зауваження за зниження виробничих показників. Але на цю ситуацію вплинув й об’єктивний фактор, який полягає у неврегульованості на законодавчому рівні окремих принципових питань, що безпосередньо стосуються сфери відповідальності УДЦР.

Значне місце на нараді відведено й питанням вдосконалення виробничих процесів, реалізації стратегії підприємства, яка конкретизується у планах розвитку структурних підрозділів. Серед пріоритетів начальник УДЦР Павло Слободянюк назвав удосконалення процесів присвоєння радіочастот та видачі дозволів на експлуатацію РЕЗ у смугах частот загального користування, а також удосконалення системи обліку та контролю за ввезенням в Україну й реалізацією РЕЗ та ВП; модернізацію та створення нових інформаційних систем, їх інтеграцію до єдиної інформаційно-аналітичної системи управління підприємством.

Наголошувалося й на важливості проведення ефективної науково-методичної роботи на підприємстві, модернізації виробничих програмних комплексів, удосконаленні нормативно-правової бази тощо.

Start typing and press Enter to search