Член НКРЗ Володимир Смоляр очолить робочу групу з опрацювання проекту Плану конверсії в смугах частот 1920-1935, 1950-1980, 2110-2125, 2140-2170 МГц, повідомила прес-служба Комісії. Ця група створена на виконання доручення першого віце-прем’єр-міністра України Андрія Клюєва.

Відповідно до доручення у липні 2010 року УДЦР розробив технічне завдання на науково-дослідну роботу щодо дослідження і розробки заходів із забезпечення електромагнітної сумісності між засобами радіорелейного зв’язку, радіолокації та засобами мереж зв’язку стандарту ІМТ-2000 (UMTS) у зазначених смугах частот, а також уклав договір на її виконання з Науково-дослідним інститутом радіоелектронної техніки. Закінчення цієї роботи заплановане на листопад поточного року.

Упродовж серпня за дорученням уряду Комісія спільно з Міноборони, Держспецзв’язку, МВС, Мінтрансзв’язку, Мінекономіки та Мінфіном має опрацювати наданий Міноборони проект Плану конверсії в діапазоні 2000 МГц та надіслати відповідні пропозиції разом з техніко-економічними розрахунками до Кабінету Міністрів.

Засідання робочої групи заплановано на першу половину серпня.

Start typing and press Enter to search