НКРЗ затвердила Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування. Відповідно до Положення, моніторинг здійснюється УДЦР при залученні Державної інспекції зв’язку, Генерального штабу Збройних Сил, правоохоронних органів та інших відомств за погодженням НКРЗ.

Основними завданнями радіочастотного моніторингу є збирання, оброблення, збереження та аналіз інформації щодо присвоєння та зайнятості смуг радіочастот загального користування, визначення відповідності параметрів випромінювання РЕЗ (ВП) та надання рекомендацій щодо приведення параметрів РЕЗ (ВП) до встановлених норм. А також підготовка рекомендацій для впровадження нових радіотехнологій, здійснення міжнародно-правового захисту інтересів України з питань використання РЧР та співробітництва з питань міжнародного радіочастотного моніторингу.

За результатами радіочастотного моніторингу УДЦР розробить заходи з вдосконалення системи технічного радіоконтролю. Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування направлено на державну реєстрацію до Мін’юсту. Воно набуває чинності з дня його офіційного опублікування (рішення № 1599).

Start typing and press Enter to search