В УДЦР завершилася зустріч технічних експертів адміністрацій зв’язку України та Угорщини з питань координації частотних присвоєнь наземним службам.

Від української сторони в засіданні брали участь представники НКРЗ та УДЦР під головуванням першого заступника начальника УДЦР Євгена Хаірова. Угорську сторону представляли фахівці Національного органу з питань медіа та інфокомунікацій, яких очолював доктор Ласло Падош – заступник голови департаменту з питань управління радіочастотами та ідентифікаторами.

Під час робочої зустрічі експерти за невеликий час, відведений на узгодження всіх питань, скоординували 21 частотне присвоєння (з них – 9 позапланових) DVB-T станціям Угорщини та 37 частотних присвоєнь (16 позапланових) DVB-T станціям України.

Крім того, сторони обговорили підходи та методи, які стосуються спільного використання смуги частот 790–862 МГц повітряної радіонавігаційної служби та рухомої служби в прикордонній смузі.

Експерти також розглянули та погодили основні підходи радіочастотних органів двох країн до координації рухомих мереж зв’язку і наземних систем повітряної радіонавігаційної служби та фіксованої служби в смузі частот 790–862 МГц.

Крім того учасники зустрічі обмінялися інформацією щодо особливостей впровадження DVB-T в обох країнах під час перехідного періоду від аналогового до цифрового мовлення.

За результатами двосторонньої зустрічі керівники делегацій підписали „Протокол зустрічі технічних експертів адміністрацій зв’язку Угорщини та України щодо частотної координації наземних служб”. (Вл. кор.)

Start typing and press Enter to search