На своєму засіданні 9 липня НКРЗ прийняла рішення № 1581 щодо порядку обліку кодів ІМЕІ термінального обладнання мереж мобільного зв’язку, що не є мобільними телефонами. Згідно з цим рішенням УДЦР має забезпечити у період з 10 липня до 30 серпня прийом від суб’єктів господарювання інформації про термінальне обладнання мереж стільникового зв’язку, що містить коди ІМЕІ та ідентифікується в цих мережах за кодами ІМЕІ, але не є мобільними телефонами (системи сигналізації, охоронні системи, ноутбуки тощо). Йдеться про обладнання, яке залишилося в реалізації після 28 березня. Відповідна інформація має бути внесена у двотижневий термін після її отримання до узагальненої бази даних кодів ІМЕІ. Це стосується також даних про GSM-модулі, які призначені для застосування в іншому обладнанні та містять коди ІМЕІ. Також НКРЗ прийняла рішення № 1582 про порядок обліку кодів ІМЕІ обладнання, яке виробляється в Україні та містить GSM-модулі.

Ознайомившись зі станом впровадження Інформаційної системи обліку мобільних терміналів (далі – ІСОМТ), НКРЗ схвалила проект листа до операторів стільникового зв’язку стосовно розбудови ІСОМТ з урахуванням висловлених зауважень та пропозицій.

Станом на 15 липня 2009 року для оформлення митних документів УДЦР видав дозволи на законне ввезення в Україну 1017291 мобільного телефону. До узагальненої бази даних зараз внесено понад 1,21 млн. кодів ІМЕІ мобільних телефонів, що знаходяться в реалізації.

Start typing and press Enter to search