Делегація УДЦР взяла участь у роботі третього спільного засідання представників УДЦР, УЄФА та Органу електронних комунікацій Польщі з питань управління користуванням радіочастотним спектром та перших Всесвітніх зборів представників радіомовних компаній (WBM-1), присвячених підготовці до проведення фінальної частини Євро-2012.

«Під час зустрічі, яка проходила у Варшаві, – розповів заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко, – ми обговорили з УЄФА порядок надання та розгляду заяв іноземних користувачів та отримання дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів; додаткові вимоги УЄФА, надані до МОК України, щодо визначення п’яти пар радіочастот для використання РЕЗ стандарту ТЕТРА в Україні; процедури ввезення РЕЗ на територію України та митні процедури для Євро-2012.

Йшлося також, додав Володимир Кіріченко, про порядок здійснення допуску на стадіони, технічний контроль РЕЗ та маркування обладнання марками УЄФА, про резервування радіочастот для малопотужних ЧМ-радіомовних передавачів, які використовуватимуться на кожному стадіоні в інтересах футбольного чемпіонату.

За ініціативи української делегації, наступну зустріч представників UKE, УДЦР та УЄФА з питань підготовки до проведення Євро-2012 попередньо вирішено провести в Києві у вересні 2011 року.

Голова делегації заступник начальника УДЦР з питань РЧМ Володимир Титаренко повідомив, що під час заходу представники Центру ознайомилися з підготовленою УЄФА інформацією щодо питань забезпечення діяльності радіомовних компаній та організації трансляції телевізійних передач із чемпіонату.

За даними В. Титаренка, основна увага приділялася уточненню структури УЄФА та взаємодії з питань телекомунікацій, організації телерадіотрансляцій та виробництва програм, пов’язаних із чемпіонатом. Наших фахівців зацікавив також розгляд концепції технічного забезпечення прямої трансляції матчів на стадіонах та передавання програм, забезпечення зв’язку з Міжнародним радіомовним центром (ІВС) у Варшаві, порядку доступу персоналу та транспортних засобів до місць подій футбольного мундіалю. Окремо розглядалося питання підготовки до жеребкування фінальної частини турніру Євро-2012, яке відбудеться в Києві 2 грудня 2011 року.

Представники УЄФА поінформували про те, що 3-5 грудня 2011 року в Києві також відбудуться другі Всесвітні збори представників радіомовних компаній (WBM-II), на яких телерадіомовним компаніям буде надано остаточну інформацію з усіх питань забезпечення їхньої діяльності на Євро-2012.

Start typing and press Enter to search