Парламент України схвалив у цілому і подав на підпис Президенту законопроект про внесення змін до Закону «Про радіочастотний ресурс України» (щодо повноважень НКРЗ). Цей проект було зареєстровано у ВР за № 3047 від 12 серпня 2008 року.

Законопроектом вносяться зміни до п. 1 ст. 29 Закону «Про радіочастотний ресурс України», в якому прописано, що дозволи на ввезення з-за кордону, реалізація та експлуатація радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв надаються УДЦР на платній основі.

У п 4 тієї ж ст. 29 вказано, що УДЦР приймає рішення про видачу чи відмову у видачі дозволу на ввезення з-за кордону або реалізацію РЕЗ та ВП, про що інформує суб’єкта господарювання у строк, що не перевищує 10 робочих днів після реєстрації його заяви про видачу дозволу.

Дозвіл на ввезення або реалізацію РЕЗ та ВП видається УДЦР не пізніше, ніж через п’ять робочих днів після пред’явлення суб’єктом господарювання документа, що підтверджує внесення плати за видачу дозволу.

А в ст. 45 вказано, що дозвіл на експлуатацію УДЦР анулює самостійно або за рішенням НКРЗ (раніше такі повноваження мала Державна інспекція зв’язку).

Нова редакція закону набере чинності 1 вересня 2010 року.

Start typing and press Enter to search