24 червня НКРЗ прийняла за основу проект Порядку виконання робіт з виявлення та усунення дії джерел радіозавад у смугах радіочастот загального користування.

Як повідомляє Комісія, необхідність удосконалення Порядку обумовлена численними порушеннями законодавства в сфері користування РЧР, що призводить до виникнення радіозавад у роботі радіоелектронних засобів.

Нова редакція Порядку має на меті більш чітку конкретизацію повноважень УДЦР та ДІЗ з питань їх взаємодії при проведенні заходів щодо усунення дії джерел радіозавад. НКРЗ має на меті створити умови, які дозволяють скоротити встановлені раніше терміни розгляду заявок на виявлення та усунення дії джерел радіозавад та конкретизувати взаємодію УДЦР з користувачами радіочастотного ресурсу з цих питань. На часі також забезпечення потреб та захисту прав користувачів РЧР, які здійснюють експлуатацію своїх РЕЗ відповідно до вимог законодавства.

Дія цього Порядку поширюється на всіх суб’єктів господарювання й фізичних осіб, які здійснюють експлуатацію радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв будь-якого призначення у смугах радіочастот загального користування.

Порядок розміщено на офіційному сайті НКРЗ для громадського обговорення.

Start typing and press Enter to search