НКРЗ розмістила на своєму веб-сайті для громадського обговорення протягом місяця проект постанови Кабінету Міністрів «Про затвердження Порядку видачі дозволів на використання номерного ресурсу».

Розроблений комісією документ регламентує питання видачі, відмови у видачі, переоформлення, видачі дублікатів та анулювання дозволів на використання номерного ресурсу. Вимоги цього Порядку поширюються на операторів телекомунікацій різних форм власності та встановлюють засади взаємовідносин між ними, НКРЗ та УДЦР.

Зокрема, в документі зазначено, що для отримання дозволу оператор подає до НКРЗ за супровідним листом заяву про виділення номерного ресурсу із документами, перелік яких наведено в розділі 2. Вимоги до оформлення згаданих документів, порядок їх розгляду, прийняття рішення та вимоги щодо задіяння і використання номерного ресурсу встановлює НКРЗ.

Порядком визначений перелік підстав для відмови в видачі оператору номерного ресурсу, особливості отримання скорочених номерів й національних ідентифікаційних кодів мереж призначення фіксованого зв’язку та інші питання.

Start typing and press Enter to search