2 липня 2012 року Український державний центр радіочастот відвідав Генеральний секретар Міжнародного Союзу Електрозв’язку (МСЕ) Хамадун Type (ITU Secretary-General Hamadoun І. Toure).

Метою прибуття до УДЦР було підбиття підсумків діяльності підприємств та відомств сфери зв’язку в період підготовки та проведення в Україні ЄВРО-2012.

На заході були присутні Голова Держспецзв’язку Геннадій Резніков, Голова НКРЗІ Петро Яцук, члени НКРЗІ Людмила Єжова, Олександр Речкалов, Ігор Сиротенко, Олена Уласенко, керівник Апарату НКРЗІ Іван Шестак, начальник УДЦР Павло Слободянюк, а також керівники структурних підрозділів підприємства.

Генеральний секретар Міжнародного Союзу Електрозв’язку (МСЕ) Хамадун Туре щиро подякував присутнім за професійну роботу під час футбольного чемпіонату ЄВРО-2012.

– Можу сказати, що на цьому європейському заході Україна представила себе достойно. Я бачив нове обладнання, використання вами нових технологій і мушу відзначити, що це дозволить вам розвиватися в подальшому, –  зазначив Хамадун Туре.

Він також висловив задоволення від того, що йому знову після 2007 року вдалося побувати в Українському державному центрі радіочастот.

– Це на сьогодні один з кращих центрів, які я бачив, – підкреслив Хамадун Туре.

З доповіддю про роботу Українського державного центру радіочастот під час підготовки та проведення європейського футбольного чемпіонату виступив начальник УДЦР Павло Слободянюк. Він не тільки охарактеризував основні напрями роботи фахівців УДЦР під час ЄВРО-2012, але й зупинився на проблемах, які довелося вирішувати їм під час найважливішої спортивної події року. Наприклад, на етапі підготовки до ЄВРО-2012 та під час турніру засобами радіомоніторингу УДЦР було виявлено та оперативно усунено 104 джерел радіозавад.

Під час візиту почесний гість та супроводжуючі його особи відвідали деякі структурні підрозділи центру. Зокрема побували у відділі централізованого радіоконтролю, де ознайомилися з технічними можливостями стаціонарної автоматизованої системи радіомоніторингу України, системою радіочастотного моніторингу земних станцій супутникового зв’язку (Геомон).

Цікавим для гостя було й відвідування Випробувального центру, технічні можливості якого дозволяють виконувати роботи на європейському рівні.

Пан Туре висловив сподівання, що УДЦР і в подальшому займатиме лідируючу позицію в галузі зв’язку. При цьому, наголосив, що завжди важко стати першими, але ще важче, цю позицію втримувати.

Start typing and press Enter to search