На нараді з керівниками структурних підрозділів УДЦР серед основних питань розглядалося питання, пов’язане із забезпеченням проведення в Україні ЄВРО-2012. Ще на початку наради начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк відзначив, що телекомунікаційне забезпечення перших матчів єврочемпіонату пройшло на високому рівні.

Добре попрацювали фахівці як Центру, так і філій УДЦР у Донецьку, Львові і Харкові, щоб забезпечити беззавадне використання радіоелектронних засобів під час трансляції футбольних баталій.

У ході наради, під час звітування начальника управління радіочастотних присвоєнь, було зазначено, що з-за кордону надійшли заявки на застосування понад 3,7 тис. РЕЗ під час проведення та висвітлення подій єврочемпіонату.

Згідно із встановленим УЄФА графіком фахівці УДЦР забезпечують на спеціальних пунктах технічного контролю перевірку технічних параметрів радіоелектронного обладнання та нанесення на них спеціальних стакерів УЄФА для доступу цього обладнання на стадіони.

Напередодні та у дні проведення матчів першого туру ЄВРО-2012 фахівці УДЦР та філій перевірили та забезпечили можливість доступу за периметр стадіонів «Арена Львів» (м. Львів), «Металіст» (м. Харків), НСК «Олімпійський» (м. Київ), «Донбас Арена» (м. Донецьк) понад 1,5 тис. одиниць радіоелектронних засобів та радіоелектронного обладнання.

Спеціалісти з радіочастотного моніторингу УДЦР та регіональних філій підприємства забезпечували контроль параметрів випромінювання всіх радіоелектронних засобів, розташованих на стадіонах та навколо них, сприяючи їх беззавадній роботі. Напередодні проведення матчів на стадіонах Києва та Донецька було виявлено та оперативно усунуто завади роботі РЕЗ служб стадіонів. А в день матчів першого туру забезпечено на всіх стадіонах беззавадне використання РЕЗ як служб УЄФА так і радіоелектронного обладнання телерадіокомпаній, акредитованих на трансляцію матчів ЄВРО-2012.

Відзначалася й напружена робота спеціалістів, що працюють на «гарячій лінії» УДЦР.

Керівник УДЦР висловив подяку всім фахівцям за сумлінну працю під час перших матчів ЄВРО-2012.

«Старт взяли непоганий, — відзначив Павло Слободянюк, — але треба нам і у подальшому не знижувати планку, працювати на рівні вимог УЄФА, не допускати зривів у телекомунікаційному забезпеченні подій, пов’язаних з проведенням ЄВРО-2012.»

Start typing and press Enter to search