За даними, наведеними на сайті державних закупівель https://tender.me.gov.ua , Укртелеком витратив на послуги ТОВ «Моніс Глобал Сервіс» понад 50 млн грн. Ця компанія перемогла в тендері на послуги з монтажу, технічного обслуговування й ремонту апаратури для трансляції й ретрансляції передач. Зокрема, йдеться про сервісне обслуговування комутаційних систем типу EWSD, 5ESS, DTS-3100, «Алкатель» 1000Е10, МТ-20/25, «Квант-І», «Донець», «Дніпро», З-32, «Квант», «Тест», «Джерело», ЄС-11, SI-2000. Тендер проводився за двома лотами. Вартість першого становила трохи менше 22 851,9 тис. грн, вартість другого – майже 28 243,8 тис. грн.

За даними того ж джерела, у квітні та травні Український державний центр радіочастот провів низку відкритих торгів, в результаті яких планується закупити обладнання на загальну суму більше 12 млн грн.

Так, торгово-виробнича компанія «Техенком» виграла тендер УДЦР на закупівлю восьми портативних аналізаторів спектра до 20 ГГц із комплектом ВЧ-кабелів на суму 3 017,76 тис. грн.

Компанія «ЛінкЕкспрес» перемогла у тендері УДЦР на закупівлю мобільної спеціалізованої станції радіоконтролю з робочим діапазоном частот до 40 ГГц. Сума закупівлі становить трохи менше 1 482,4 тис. грн.

УДЦР купить також чотири автоматизовані вимірювальні комплекси без функції пеленгування типу АИК-СП в українсько-російсько-американського підприємства «СПЕЦ» на суму 1 627,9 тис. грн.

Нарешті, «Український державний центр радіочастот» планує придбання послуг із розробки та впровадження третьої черги системи управління радіочастотним спектром на базі ICS Manager, ICS Telecom на суму 5 975,5 тис. грн. Відкриті торги завершилися визначенням переможця – ТОВ «Лабораторія інформаційних систем».

Державне підприємство спеціального зв’язку наприкінці травня також провело відкриті торги, в результаті яких має бути придбано послуги мобільного зв’язку для 72 абонентів у ЗАТ «Український мобільний зв’язок» (нині ПрАТ «МТС Україна») на суму 190 тис. грн.

Start typing and press Enter to search