Верховна Рада прийняла за основу проект закону про внесення змін до Закону «Про радіочастотний ресурс України» (щодо повноважень НКРЗ).

Законопроект (реєстраційний № 3047) передбачає внесення до чинного закону змін та доповнень, спрямованих на систематизацію регуляторних повноважень НКРЗ щодо відносин із суб’єктами господарювання у сфері користування радіочастотним ресурсом.

Зокрема, пропонується привести порядок надання дозвільних документів у сфері користування радіочастотним ресурсом, встановлений Законом «Про радіочастотний ресурс України», у відповідність до Закону «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності».

Так, у статті 29 уточнено, що дозволи на ввезення із-за кордону, реалізацію та експлуатацію РЕЗ та ВП надаються УДЦР на платній основі. Також цю статтю пропонується доповнити нормами щодо порядку отримання і анулювання дозволів. У статті 41 запропоновано прописати, що висновки щодо ЕМС у смугах радіочастот загального користування надаються на платній основі. Аналогічне уточнення містить нова редакція статті 42. Водночас у статті 45 пропонується зазначити, що УДЦР може самостійно або за рішенням НКРЗ анулювати дозволи на експлуатацію. Норму щодо обов’язкового затвердження НКРЗ рішення ДІЗ про анулювання дозволу на експлуатацію пропонується виключити.

Start typing and press Enter to search