На нараді, в якій взяли участь заступники начальника УДЦР, керівники регіональних філій підприємства та начальники структурних підрозділів, підбито підсумки діяльності філій у І кварталі 2012 року.

Начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк дав всебічну оцінку стану справ на підприємстві й у філіях, визначив проблеми та шляхи їх розв’язання, а також окреслив завдання на найближчу перспективу.

Зокрема керівник УДЦР відзначив, що НКРЗІ на засіданні, яке відбулося напередодні наради, позитивно оцінила результати виробничої діяльності підприємства за І квартал 2012 року. Він висловив вдячність усьому колективу за продуктивну співпрацю.

Павло Слободянюк проаналізував роботу з персоналом, діяльність щодо частотних присвоєнь, а також розповів про те, що зроблено в плані міжнародного співробітництва.

Розповідаючи про організацію радіочастотного моніторингу, начальник підприємства підкреслив, що на цей час на території України зареєстровано 150473 РЕЗ, що підлягали технічному радіоконтролю. За його результатами усунуто 3723 порушення, у тому числі спільно з ДІЗ – 334. Фахівці філій виявили 1842 незаконно діючих пристрої та провели відповідну роботу з припинення порушень. Певний обсяг робіт виконано з виявлення та усунення дії джерел радіозавад.

Докладно зупинився Павло Слободянюк на участі УДЦР у здійсненні державного нагляду за користуванням радіочастотним ресурсом України та за ринком телекомунікацій, на тому, яка проводиться наукова і методична робота та що зроблено з автоматизації виробничих процесів.

На нараді виступили заступники начальника Українського державного центру радіочастот, які проаналізували результати діяльності філій з радіочастотного моніторингу, з питань організації та проведення вимірювань телекомунікаційних мереж, з регулювання процедур ввезення РЕЗ тощо.

Окрему увагу приділено питанню проведення в Україні фінальної частини Євро-2012. Підкреслювалося, зокрема, що з січня поточного року в УДЦР розпочато прийом заяв іноземних користувачів на тимчасове використання радіочастотним ресурсом України під час футбольного чемпіонату. Станом на 1 квітня 2012 року до УДЦР надійшли заяви від 21 іноземної компанії на видачу 855 дозволів.

На нараді відзначалося, що загалом за І квартал виконання плану доходів філій становило понад 127 %.

За підсумками виробничої та фінансово-господарської діяльності, кращих результатів досягли Донецька та Івано-Франківска філії. Також, відповідно до плану виробничої наради, начальники філій пройшли тестування з питань охорони праці та пожежної безпеки.

Start typing and press Enter to search