Орган сертифікації систем управління якістю Державного підприємства «Укрметртестстандарт» здійснив ресертифікацію системи управління якістю Українського державного центру радіочастот з метою підтвердження її відповідності вимогам стандарту ДСТУ ISO 9001.

Нагадаємо, що політика у сфері якості, яку визначило та декларує керівництво УДЦР, спрямована на максимальне задоволення потреб і очікувань замовникам та вимог законодавства щодо надання послуг; забезпечення доступу до користування радіочастотним ресурсом України та його раціональне і ефективне використання, забезпечення електромагнітної сумісності РЕЗ та ВП при експлуатації у визначених умовах; сприяння надходження на ринок України сучасних засобів зв’язку та впровадженню нових технологій у галузі зв’язку.

Комісія відзначила, що керівництво УДЦР приділяє значну увагу заходам, які спрямовані на постійне поліпшення результативності системи управління якістю, добре розуміючи, що її впровадження є запорукою досягнення міжнародних стандартів.

– Сертифікація діючої системи якості – це не тільки результат багаторічної роботи всього колективу з розробки та впровадження системи якості, – сказав директор з питань радіочастотних присвоєнь Євген Хаіров, – це новий рівень відносин із користувачами, постачальниками та партнерами. Незалежні експертні оцінки представників ДП «Укрметртестстандарт», які характеризують процеси управління підприємством, дозволять нам переглянути деякі аспекти нашої діяльності, визначити напрямки для вдосконалення, – наголосив Євген Хаіров.

Сертифікат виданий на підставі результатів перевірки та оцінки системи управління якістю Органом сертифікації систем управління Державного підприємства «Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів» (ДП «Укрметртестстандарт»).

Свідоцтво про призначення в системі сертифікації УкрСЕПРО № UA.MQ.002.

Start typing and press Enter to search