Цими днями Український державний центр радіочастот гостинно приймає у себе представників багатьох країн світу, які з’їхалися до України, щоб познайомитися з напрацюваннями УДЦР у сфері радіочастотного моніторингу.

Вже другий день поспіль триває 15-е міжнародне засідання з космічного радіомоніторингу. І не випадково, що до нього прикута увага фахівців, працюючих у цьому сегменті. Адже, за ствердженнями багатьох експертів у сфері регулювання використання радіочастотного ресурсу та радіомоніторингу із СЕПТ, МСЕ, країн Європи та Азії, за кількістю засобів радіомоніторингу і ступенем охоплення ними РЕЗ система радіочастотного моніторингу у смугах частот загального користування в Україні є однією з найбільш досконалих не лише в Європі, а й у світі.

Зацікавився досвідом УДЦР і Незалежний орган зв’язку Південної Африки. Для налагодження двостороннього співробітництва у сфері управління використанням радіочастотного ресурсу, ознайомленням з діяльністю УДЦР до Українського державного центру радіочастот прибув старший менеджер ICASA Праніл Руплал.

З гостем зустрівся начальник УДЦР Павло Слободянюк.

2013-10-16-SA-01

В теплій невимушеній обстановці, яка, до речі, відразу засвідчила готовність сторін налагодити подальшу тісну співпрацю, обговорено велике коло питань, що стосуються діяльності підприємства.

Українська сторона надала колезі з Південно-Африканської Республіки можливість якомога детальніше ознайомитися з провідними структурними підрозділами УДЦР, отримати актуальну інформацію з усіх питань, що цікавили гостя. Заступники начальника УДЦР та начальники управлінь в межах своєї компетенції розповіли про повноваження структурних підрозділів, які відвідав Праніл Руплал.

2013-10-16-SA-02

Підвищену зацікавленість гостя викликали питання науково-технічного потенціалу підприємства та питання проведення радіомоніторингу. Про всі нюанси цих напрямів діяльності йому розповіли начальник управління науково-методичного забезпечення Володимир Корсак та заступник начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко.

Неабияке враження справила на іноземного фахівця і зустріч із заступником начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимиром Кіріченком, який надав інформацію щодо створення та впровадження в УДЦР автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів на території України, яка сприятиме захисту інтересів користувачів, боротьби з крадіжками терміналів. Ця АІСОМТУ також має сприяти легалізації імпорту та наповненню українського ринку оригінальними якісними моделями телефонів.

2013-10-16-SA-03

Задоволення отримав гість і від перебування у Випробувальному центрі УДЦР, де йому продемонстрували випробувальні лабораторії, які за оснащенням нічим не поступаються відомим європейським випробувальним центрам та лабораторіям.

Під час дводенної робочої зустрічі представнику Незалежного органу зв’язку Південної Африки були продемонстровані технічний парк мобільних станцій радіочастотного моніторингу, а також можливості системи моніторингу станцій супутникового зв’язку УДЦР.

Гість відзначив, що його очікування повністю виправдались і він отримав відверті відповіді на всі питання. Особливо його вразили автоматизована система радіочастотного моніторингу та інформаційна система обліку мобільних терміналів на території України.

– Побачене тут і почуте є дуже корисним для організації відповідної роботи в ПАР. Ми сподіваємося, що наша співпраця буде продовжена, а ваш досвід допомагатиме нам удосконалювати напрацьоване в цьому напрямку в нашій країні, – сказав на завершення зустрічі Праніл Руплал.

 

 

Start typing and press Enter to search