Відбулася нарада, під час якої підбито підсумки виробничої діяльності філій Українського державного центру радіочастот за другий квартал та перше півріччя 2013 року.

2013-08-06-od-01

Виступаючи перед керівниками філій підприємства, начальник УДЦР Павло Слободянюк відзначив, що плани та визначені завдання виконані успішно. Спостерігається певне зростання показників. Це стосується як виконання робіт щодо здійснення частотних присвоєнь так і виконання робіт, пов’язаних з радіочастотним моніторингом. Значно вищими за аналогічні звітні періоди попереднього року є й результати виконання робіт з первинного технічного контролю РЕЗ та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації. Дієвою також визнано взаємодію філій підприємства та Департаменту державного нагляду НКРЗІ.

2013-08-06-od-02

Підтвердив свою компетенцію, враховуючи навіть більш посилені вимоги, й Випробувальний центр УДЦР, успішно пройшовши перевірку Національного агентства з акредитації України на відповідність ДСТУ ISO/IEC 17025-2006 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».

Позитивною є також динаміка показників з інших напрямів діяльності підприємства.

2013-08-06-od-03

В процесі наради обговорено проблемні питання та шляхи їх вирішення, а також перспективи розвитку УДЦР на друге півріччя.

За підсумками виробничої та фінансово-господарської діяльності у звітному періоді найвищі рейтинги, за категоріями, мають Донецька та Херсонська філії УДЦР.

 

 

Start typing and press Enter to search