Фахівці Донецького обласного відділу Центральної філії УДЦР спільно з співробітниками ОД ВПК в Донецькій області Донецького управління кіберполіції Департаменту кіберполіції НП України  провели оперативні заходи з виявлення та припинення роботи двох репіторів, які створювали радіозавади чотирьом базовим станціям Товариства мережі цифрового стільникового радіозв’язку стандарту ІМТ-2000 (UMTS) у місті Маріуполь.

      Під час проведених заходів пристрої відключено та в порядку Кримінального процесуального кодексу – вилучено у власників.

      У листі до УДЦР директор мобільної мережі ТОВ «лайфселл» Махмут Ерюретен висловив щире задоволення роботою фахівців Українського державного центру радіочастот, особливо подякував начальнику Донецького обласного відділу Віталію Соколенку за відданість справі, високий професіоналізм та активну співпрацю із кіберполіцією.

     Він також висловив сподівання на поширення успішної практики тісної взаємодії Товариства, кіберполіції  та держпідприємства щодо оперативного реагування на факти виникнення радіозавад для базових станцій, що забезпечують зв’язок громадянам на всій території України.

   УДЦР  повідомляє, що прикладів плідної співпраці з правоохоронними органами щодо захисту інтересів користувачів радіочастотного ресурсу є достатньо багато і вони результативні. А тому ця практика буде продовжена.

   У разі недотримання недобросовісними особами вимог Закону України «Про радіочастотний ресурс України», до порушників будуть застосовані передбачені законодавством заходи впливу, в тому числі співробітниками Національної поліції України та уповноваженими органами.

19 липня 2018

Start typing and press Enter to search