В УДЦР звершилася робоча зустріч представників Національної комісії з питань регулювання зв’язку України, Українського державного центру радіочастот та Офісу електронних комунікацій Польщі.

201-12-20_p01

Під час зустрічі розглядалися питання підготовки до проведення в Україні фінальної частини 14 -го Чемпіонату Європи з футболу УЕФА – Євро-2012.

 

На міжнародному заході, який відбувся за ініціативи української сторони, відпрацьовувались підходи до розробки уніфікованих форм заяв та дозволів на ввезення та експлуатацію радіоелектронних засобів, визначались терміни і порядок розгляду заяв та видачі дозволів, опрацьовувались процедури маркування радіоелектронного обладнання та його допуску до місць проведення спортивних заходів тощо.

 

Українська та польська делегації обмінялися інформацією та поглядами по кожному пункту порядку денного.

201-12-20_p02

Наприклад, розглядаючи питання щодо підготовки уніфікованих форм заяв і дозволів на ввезення та використання радіоелектронних засобів, сторони дійшли висновку, що ці процедури повинні бути якомога простішими та прозорішими, зважаючи на те, що значна кількість заяв буде отримана відповідними органами за кілька днів або годин до початку змагань. В контексті розгляду цього питання, фахівці обох країн також визначилися щодо формату, форм, термінів і процедури розгляду заяв та видачі дозволів. Врахували тут й досвід Євро-2008.

201-12-20_p03

Крім того, учасники засідання обмінялися думками щодо тарифів, оскільки вони в країнах досить різняться.

 

Сторони також констатували, що потребують доопрацювання питання, які стосуються виділення радіочастотного ресурсу. Досягнута домовленість стосовно обміну інформацією щодо національних регуляторних документів з використання частот радіообладнанням, що планується застосовувати під час Євро-2012. Погодилися сторони й про те, що треба вивчити можливість створення „зеленого” та „червоного” списків частот.

201-12-20_p04

Учасники робочої зустрічі також обговорили питання щодо процедури маркування обладнання та його доступу до місць проведення змагань.

 

Фахівці обох країн також уважно розглянули пропозиції, викладені в листі представника УЕФА пана Стефана Санднера, що надійшов на адресу делегацій України та Польщі. У посланні визначені ключові завдання, які важливо вирішити обом країнам для успішного проведення Євро-2012.

 

Заступник начальника УДЦР Володимир Титаренко, який очолював делегацію від України, та голова польської делегації Віктор Сега подякували учасникам засідання за конструктивне співробітництво та атмосферу порозуміння.

 

Start typing and press Enter to search