З 5 по 10 листопада з робочим візитом для участі у міжнародній виставці з імпорту China International Import Expo 2018 у Шанхаї (КНР) перебуває офіційна делегація від України на чолі з Першим віце-прем’єр-міністром України – Міністром економічного розвитку і торгівлі України Степаном Кубівим.  У складі делегації від УДЦР виставку відвідують виконавчий директор держпідприємства Вадим Гулько, директор з фінансових питань Андрій Кишинський та директор з адміністративних питань Олександр Забрудський.

Це перша міжнародна виставка Китаю, що орієнтована на імпорт. Китай готовий розглядати іноземні товари, тому для українських виробників це можливість бути серед перших, хто представить свої продукти та послуги на цьому ринку.

На Міжнародній виставці Україна представлена національним стендом, на якому будуть презентовані українські товари та послуги за напрямками інвестицій, харчової і переробної промисловості, індустріалізації та машинобудування, інформаційно-комунікаційні технології (IT та інновації), туризм та освіта.

Програмою ділового візиту делегації УДЦР передбачені зустрічі з представниками компаній-виробників радіомоніторингового обладнання, а також налагодження науково-технічного співробітництва з іноземними компаніями у сфері телекомунікацій.

Міжнародна виставка China International Import Expo 2018 є одним з найбільш пріоритетних виставково-ярмаркових заходів для Китайської Народної Республіки. Очікується, що у заході візьме участь понад 150 тисяч китайських і іноземних компаній з понад 100 країн світу. Загальна виставкова площа перевищує 200 тисяч квадратних метрів.

6 листопада 2018

Start typing and press Enter to search