30 січня 2017 року делегація Українського державного центру радіочастот братиме участь в роботі 87-го засідання Робочої групи з питань управління спектром (WG FM) Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ), яке проходитиме в  м. Люксембург (Велике Герцогство Люксембург).

В заході також братимуть участь представники адміністрацій зв’язку, регуляторних органів та органів управління користуванням РЧР держав-членів СЕПТ, а також представники інших зацікавлених міжнародних та регіональних телекомунікаційних організацій.

Очікується, що учасники розглянуть результати досліджень WG FM, обміняються досвідом країн СЕПТ щодо сумісності радіоелектронних засобів при користуванні спектром, а також обговорять сучасні тенденції у користуванні радіочастотним ресурсом та впровадженні новітніх радіотехнологій.

Засідання Робочої групи триватиме з 30 січня по 3 лютого 2017 року.

Для довідки: Робоча група з питань управління спектром (WG FM) є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі СЕПТ. WG FM відповідальна за розробку довгострокових планів майбутнього використання радіочастотного спектра у країнах ЄС, науково-технічний та інформаційний супровід загальної європейської таблиці розподілу частот як стратегічної основи для використання радіочастотного ресурсу (РЧР) у Європі.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search