З 21 по 25 червня 2010 року в Ташкенті (Республіка Узбекистан) відбуватиметься семінар Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) „Управління використанням радіочастотного спектру та супутникових орбіт на міжнародному рівні” та засідання Робочої групи технічних експертів з вивчення питань використання радіочастотного ресурсу мереж синхронного звукового мовлення країн Регіональної співдружності в галузі зв’язку (РСЗ).

 

Україну в міжнародних заходах представлятимуть фахівці УДЦР на чолі з начальником управління радіочастотного моніторингу Віктором Бондарчуком.

 

Порядком денним семінару передбачені й доповіді українських спеціалістів.

 

Досвідом взаємодії з Бюро Радіозв’язку МСЕ при заяві станцій наземних служб з учасниками семінару поділиться начальник відділу міжнародного радіочастотного менеджменту управління аналізу та міжнародної взаємодії УДЦР Людмила Карпенко.

 

Голова делегації УДЦР Віктор Бондарчук розкриє систему радіочастотного моніторингу Українського державного центру радіочастот.

 

Начальник відділу радіомовної служби управління радіочастотних присвоєнь Олександр Бондаренко планує виступити на засіданні Робочої групи технічних експертів з вивчення питань використання радіочастотного ресурсу мереж синхронного звукового мовлення країн-учасниць РСЗ. Він доповідатиме про технологічні (частотні) аспекти організації цифрового наземного ТВ мовлення на сумісних, сусідніх та дзеркальних каналах аналогового мовлення, а також розповість про перерозподіл радіочастотного ресурсу мереж синхронного звукового мовлення колишнього СРСР в діапазоні довгих та середніх хвиль.

Start typing and press Enter to search