12 грудня в Женеві відкрився Всесвітній семінар Міжнародного союзу електрозв’язку», який розпочався зі святкових заходів на честь 110-ої річниці Регламенту радіозв’язку МСЕ.

Участь у ньому взяли  генеральний секретар МСЕ п. Хоулінь Чжао та директор Бюро радіозв’язку МСЕ п. Франсуа Ранси.

Серед учасників  заходу є й делегація Українського державного центру радіочастот, яку очолив  виконавчий директор держпідприємства Вадим Гулько.

«Сьогодні міжнародна професійна спільнота відмічає 110-у річницю Регламенту радіозв’язку – основного документа Міжнародного союзу електрозв’язку, що визначає порядок використання будь-якого радіопристрою, яке працює на території будь-якої з країн-членів Міжнародного союзу електрозв’язку. І Україна, а особливо Український державний центр радіочастот, приєднується до цих святкувань, які зараз проходять в Женеві», – написав  на своїй сторінці у Facebook  Вадим Гулько.

Робоча частина Всесвітнього семінару з радіозв’язку, що проходитиме у формі пленарних засідань та семінарів-практикумів дасть можливість фахівцям УДЦР отримати безпосередньо від спеціалістів Бюро радіозв’язку МСЕ інформацію та практичний досвід виконання процедур нотифікації присвоєнь радіочастот.

Учасники ВСР-16 також отримають роз’яснення спеціалістів Бюро радіозв’язку МСЕ щодо нюансів практичного застосування програмного забезпечення та електронних публікацій МСЕ, у тому числі з врахуванням результатів Всесвітньої конференції радіозв’язку МСЕ 2015 року.

Семінари практикуми ВСР-16 проходитимуть одночасно за двома напрямками, присвяченими питанням наземних та космічних служб.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search