12 квітня в Будапешті (Угорщина) розпочалося 45-е засідання Проектної групи FM PT22 «Контроль використання спектра», в роботі якої бере участь делегація УДЦР на чолі з директором департаменту радіочастотного моніторингу та забезпечення АСРМ Вячеславом Гоненком.

До порядку денного засідання включено цілу низку питань, які можуть сприяти вдосконаленню вирішення завдань радіочастотного моніторингу та розвитку системи радіомоніторингу УДЦР. Одне з головних – підсумки опитування адміністрацій країн Європи щодо розв’язання проблеми виявлення радіообладнання DECT 6.0, що працює у смузі частот 1920-1930 МГц, яку в Європі виділено для систем 3G UMTS, та аналізу його шкідливого впливу на приймачі базових станцій 3G UMTS (W-CDMA), а також вимірювання покриття LTE850 мереж.

Як повідомив прес-службі УДЦР Вячеслав Гоненко, впродовж чотирьох днів засідання робочі групи мають визначити узгоджені пропозиції щодо вирішення зазначених питань, які є дуже важливим для багатьох країн Європи й для України в тому числі.

Крім того, впродовж засідання заплановано узгодження документів, які визначатимуть рекомендації до обладнання мобільних станцій радіомоніторингу й проекту Звіту щодо здійснення контролю вихідної потужності передавачів у смузі частот 87,5 MГц – 108 MГц через вимірювання напруженості поля тощо.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search