29 травня 2017 року, в м. Рим (Італія) розпочав роботу Регіональний семінар для країн Європи та СНД «Управління користуванням спектром та радіомовлення».

У міжнародному заході, організованому Міжнародним союзом електрозв’язку (МСЕ) у співробітництві з Міністерством економічного розвитку Італії, бере участь делегація Українського державного центру радіочастот на чолі з генеральним директором Володимиром Корсуном.

Відповідно до порядку денного семінару учасники планують обговорити низку питань щодо перспектив цифрового наземного телебачення, ефективного використання цифрового дивіденду, реалізації національних заходів у сфері регулювання та політики управління користуванням спектром.

Зокрема, на розгляд винесено теми, що стосуються економічних аспектів управління спектром, контролю за його користуванням, перспектив  розвитку технологій IMT-2020, спектральних потреб для управління Інтернетом речей (ІоТ), а також деяких питань стосовно  підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року та Всесвітньої конференції з розвитку електрозв’язку 2017 року.

Як повідомила з Риму делегація УДЦР, в центрі уваги семінару будуть також  питання, пов’язані з використанням радіочастотного спектру для широкосмугових систем рухомого зв’язку сімейства стандартів IMT, включно з новітніми мережами 5G, еволюцією національних систем радіоконтролю, радіочастотним забезпеченням застосувань ІоТ та еволюцією систем цифрового наземного звукового і телевізійного мовлення.

Робота семінару триватиме до 31 травня.DSCF9621

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search