Сьогодні, 1 липня 2010 року, Український державний центр радіочастот відвідала делегація Комісії регулювання зв’язку Болгарії у складі Голови Комісії пана Веселіна Божкова, його заступника пана Ніколи Колева та начальника Секретаріату Комісії пані Іоляни Райкової.

 

2010-07-01_p01

Візит болгарських колег до УДЦР відбувся напередодні підписання Меморандуму про співробітництво між Національною комісією з питань регулювання зв’язку України та Комісією регулювання зв’язку Болгарії.

 

Зустрів гостей перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров.

 

2010-07-01_p02

Представники регуляторного органу Республіки Болгарія цікавилися структурою і функціями державного підприємства, нормативно-правовими актами, які регулюють діяльність УДЦР, послугами, що надаються, а також фінансовими питаннями.

 

Євген Хаіров докладно відповів на численні запитання гостей, ознайомив їх з напрямками діяльності основних структурних підрозділів підприємства й організував їх відвідування.

2010-07-01_p03

Особливу зацікавленість болгарських фахівців викликала діяльність Випробувального центру УДЦР та підрозділу, який здійснює моніторинг радіочастотного простору.

 

Начальник Випробувального центру Олександр Лисенко поінформував гостей про структуру, завдання та технічні можливості лабораторій центру.

2010-07-01_p04

Він відзначив, що центр за технічним оснащенням не поступається аналогічним європейським центрам і є провідними органом з оцінки відповідності ТЗТК в Україні. Потім провів делегацію по лабораторіях, представив унікальне обладнання, що застосовується під час випробувань, досліджень та незалежних технічних експертиз.

2010-07-01_p05

А заступник начальника УДЦР з питань радіомоніторингу Володимир Титаренко разом зі своїми колегами предметно розповіли про систему радіочастотного моніторингу, впроваджену в УДЦР, технічними засобами радіочастотного моніторингу.

2010-07-01_p06

Керівники Комісії регулювання зв’язку Болгарії високо оцінили рівень культури виробничої діяльності на підприємстві та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю, яку вони мають намір закріпити завтра підписанням Меморандуму про співробітництво з НКРЗ.

Start typing and press Enter to search