Днями в Українському державному центрі радіочастот відбулася щорічна профспілкова конференція, на якій адміністрація та делегати профспілок обговорили підсумки виконання Колективного договору за 2017 рік.

У заході також взяли участь директори за напрямками діяльності, начальники філій та керівники структурних підрозділів підприємства.

Про стан виконання Колдоговору звітували виконавчий директор УДЦР Вадим Гулько та голова профспілки Любов Пінчук.

Виконавчий директор, зокрема, відзначив, що зобов’язання між роботодавцем та працівниками у минулому році виконувалися відповідально. Це дозволило досягти позитивної динаміки росту всіх виробничих та фінансово-економічних показників.

План виконання чистих доходів виконано більш ніж на 110% – приріст до 2016 року склав майже 7%. Додатково до плану отримано 30,9 мільйонів гривень чистого прибутку. Рентабельність діяльності – 8,1%.

«Зі зростанням фінансових можливостей підприємства протягом року збільшувалася й кількість зобов’язань перед працівниками. Якісні зміни до колдоговору-2017 в частині заробітної плати, соціальних пільг та заохочень – яскравий приклад чіткої взаємодії адміністрації та колективу», – наголосив Вадим Гулько.

Голова Об’єднаної профспілки Любов Пінчук у виступі відзначила, що Колективний договір УДЦР, якого сьогодні чітко дотримуються сторони, є одним із найкращих серед підприємств галузі.

«Рівні партнерські взаємовідносини допомогли держпідприємству стабільно розвиватися, а колективу отримувати повний пакет соціальних гарантій», – додала вона.

Загалом учасники конференції визнали роботу адміністрації і профспілкового комітету по виконанню зобов’язань Колдоговору на 2017 рік задовільною.

Start typing and press Enter to search