19 жовтня на базі дитячо-оздоровчого центру «Славутич», Переяслав-Хмельницького району Київської області, завершилась Всеукраїнська спартакіада працівників телебачення, радіо та зв’язку «Медіа Ігри». Організатором проекту виступила Київська міська організація ФСТ «Спартак».

Три дні на спортивних майданчиках тривало свято, в якому брали участь понад 100 спортсменів з 5 команд.

Природно, що змагання викликали зацікавленість як серед фахівців, так і поміж звичайних глядачів.

Найбільш видовищними і незабутніми виявилися змагання з футболу. Команда УДЦР гідно виступила в цьому турнірі, виборола першість в усіх матчах і стала беззаперечним переможцем змагань з цього виду спорту.

2014-10-19_01

2014-10-19_02

2014-10-19_03

До скарбниці спортивних здобутків гравці підприємства додали нагороду найвищого ґатунку.

Нагадаємо, що футбольна команда підприємства ставала переможцем «Медіа ігор» у 2012 та 2013 роках.

Попереду на спортсменів УДЦР очікують нові змагання, які пройдуть з 22 по 26 жовтня в рамках фінальної частини спартакіади «Здоровий киянин».

За підсумками кваліфікаційного етапу Український державний центр радіочастот увійшов до десяти кращих команд.

В програмі фінального етапу змагання з 8 видів спорту – футзалу, волейболу, настільного тенісу, шахів, гирьового спорту, армреслінгу, легкої атлетики та стрітболу.