Працівники Українського державного центру радіочастот разом з групою волонтерів в черговий раз відвідали вихованців Таращанського навчально-реабілітаційного центру та передали гуманітарну допомогу, зібрану за ініціативою профспілки підприємства.

Колектив УДЦР з березня 2013 року регулярно підтримує вихованців Центру та надає різноманітну підтримку та допомогу. Цього разу до ініціативи “Help to Help” долучилося ще й чимало волонтерів, які передали дітям одяг, іграшки, набори для малювання, засоби особистої гігієни.

Щоразу емоції в таких поїздках зашкалюють, адже для малечі кожен такий дружній візит – це свято. Обмін враженнями, спілкування, обійми, посмішки, прояви щастя…

Зусиллями профспілки УДЦР і волонтерів Києва та області було зібрано стільки речей, що навіть не всі вдалося відвести за одну поїздку. Наступний гуманітарний рейс планується провести напередодні свята Масниці, щоб разом з подарунками розповісти про традицію проводжання зими та зустрічі весни. Такі благодійні поїздки до вихованців Таращанського навчально- реабілітаційного центру для співробітників УДЦР стали справжніми покликом серця робити добрі справи незалежно від обставин.

 

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search