5 червня 2003 року на базі Центру “Укрчастотнагляд” відбулося третє засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань співробітництва з НАТО у галузі телекомунікаційних та інформаційних систем. Засідання проводиться на виконання Цільового плану Україна-НАТО на 2003 рік.

Головою Міжвідомчої координаційної ради є Володимир КОЛЯДЕНКО – заступник Голови Держкомзв’язку України, Національний координатор співробітництва України з НАТО з питань телекомунікаційних та інформаційних систем. Доповідь В. КОЛЯДЕНКО була присвячена стану справ та ходу виконання завдань Цільового плану Україна-НАТО на 2003 рік у рамках плану дій Україна-НАТО у сфері телекомунікаційних та інформаційних систем, а також питанням координації міжвідомчих заходів щодо реалізації цілі Цільового плану в частині модернізації державних систем телекомунікацій відповідно до стандартів і вимог НАТО.

Учасники засідання – представники Державного комітету зв’язку та інформатизації України, Генерального штабу Збройних сил України, ДСТСЗІ Служби безпеки України, Центру “Укрчастотнагляд”, ВАТ “Укртелеком” – розглянули питання щодо:

  • захисту інформації у лініях взаємодії з НАТО;
  • організації роботи щодо захисту інформації у лініях взаємодії з НАТО Збройними силами України;
  • проблемних питань організації захисту інформації в цивільних телекомунікаційних системах;
  • стану та завдань щодо розвитку співробітництва з НАТО у сфері стандартизації телекомунікаційних та інформаційних систем.

За результатами обговорень прийнято відповідне рішення Міжвідомчої координаційної ради.

Інформаційно-аналітичний відділ
Центру “Укрчастотнагляд”

Start typing and press Enter to search