Днями в спортивному комплексі «Наука спорт» відбулися заключні змагання з футзалу серед підприємств та організацій “КУБОК ВИКЛИКУ – XII Меморіал Олега Міненкова”.

Турнір був започаткований у 2007 році з ініціативи Українського державного центру радіочастот та за підтримки Київської міської організації ФСТ «Спартак». Змагання вже  отримало статус чемпіонату Києва з футзалу ім. Олега Міненкова і щороку об’єднує найсильніші  команди  в категорії MASTERS.

Цього року в турнірі брали участь команди Київської обласної клінічної лікарні, НМУ ім. О.О.Богомольця, Vodafone, Київської міської клінічної лікарні № 6,  УДЦР,  Укренерго, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Київтеплоенерго.

Матчі були надзвичайно цікавими, інтенсивними, наповнені завзятою боротьбою.

Команда Українського державного центру радіочастот виборола  у змаганнях 2 місце, поступившись у фіналі з рахунком 5:3 спортсменам Київської міської клінічної лікарні №6. Учасники гри показали гарну підготовку, високу майстерність та командну згуртованість.

Присутній на спортивному заході генеральний директор УДЦР Володимир Корсун щиро подякував командам за спортивну принциповість, яка була проявлена у грі, а також спортивну дружбу поза грою.

Як завжди до церемонії вручення нагород переможців долучилися дружина Олега Міненкова – Наталія, діти, і навіть онуки.

Варто зазначити, що за одинадцять років проведення турніру, його учасниками були вже понад 100 команд. Футзалісти УДЦР сім разів завойовували першість та ставали володарем Перехідного кубку.