Центр з сертифікації УДЦР виконує повний комплекс робіт з підтвердження відповідності (сертифікації) технічних засобів (продукції) в державній Системі сертифікації УкрСЕПРО та з оцінки відповідності продукції за Технічними регламентами, здійснює комплексні випробування технічних засобів та інструментальну оцінку електромагнітної обстановки, проводить експериментальні дослідження та незалежні технічні експертизи.

У складі ЦС функціонують:

  • Випробувальний центр – ВЦ «Укрчастотнагляд»,
  • Орган з сертифікації техніки зв’язку (ОС УКРЧАСТОТНАГЛЯД),

2013-03-28_01

Акредитований НААУ на відповідність вимогам ДСТУ ЕN 45011-2001.

atestat_acred_2014-2019

Акредитований Національним агентством з акредитації України (НААУ) на відповідність вимогам впровадженого в Україні міжнародного стандарту ДСТУ ISO/IEC 17025:2006;

ОС УКРЧАСТОТНАГЛЯД одночасно погоджений НКРЗІ на проведення діяльності з підтвердження відповідності радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, а також акредитований НААУ і призначений Мінекономрозвитку на виконання робіт з оцінки відповідності як в системі УкрСЕПРО так і за наступними технічними регламентами:

Крім того, Випробувальний центр входить до переліку погоджених НКРЗІ випробувальних центрів (лабораторій), які мають право проводити випробування пристроїв у сфері використання радіочастотного ресурсу України (витяг з Переліку органів з оцінки відповідності наведено нижче).

2013-03-28_03

Виробничі площі ЦС налічують більше  1500 м2. Основою його матеріально-технічної бази є багатофункціональні засоби вимірювальної техніки та випробувального обладнання (ЗВТ та ВО) відомих світових виробників: „Rohde & Schwarz”, „Agilent”, „LeCroy”, „Acterna”, „Aeroflex”, „B&K”, „KOTTGEN – CLARK”, „LDS”, „Schaffner”,  „Linkbit”, „VELLEMAN”, „TESEQ ”, „KATREIN” та ін. Переважна більшість ЗВТ та ВО не мають аналогів в Україні.

На сьогодні ЦС є лідером на ринку України з тестування РЕЗ (ВП). Крім того, на замовлення вітчизняних виробників, центр проводить випробування продукції різних галузей промисловості (космічної, машинобудування, транспорту, енергетики тощо), у тому числі продукції, що експортується. За результатами випробувань, замовники в подальшому  успішно проходять сертифікацію в європейських органах оцінки відповідності. Центр має сертифіковану систему управління якістю відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 9001.

Start typing and press Enter to search