18 березня в м. Ганновер (Німеччина) відкрилась Міжнародна виставка інформаційних та телекомунікаційних технологій CеBIT – 2004.

У четвер, 18 березня, розпочала свою роботу всесвітня виставка високих технологій CeBIT-2004.

В урочистій церемонії відкриття, що пройшла в Ганноверському Конгрес-Холлі, взяли участь Канцлер Федеративної Республіки Німеччини Герхард Шрьодер, прем’єр-міністр Федеральної землі Нижня Саксонія Кристіан Вульф, президент Німецької Асоціації Інформаційних Технологій Віллі Берштольд, президент корпорації “Соні” Кунітаке Андо, представники міжнародних організацій та дипломатичного корпусу, зокрема, посол України в Німеччині Сергій Фареник, інші офіційні особи.

2004_03_18_01

У роботі виставки бере участь делегація Адміністрації зв’язку України, яку очолює Перший заступник Голови державного комітету зв’язку та інформатизації Леонід Нетудихата.

У промовах, що пролунали на церемонії відкриття, наголошувалось на авангардніій, інтегруючій ролі інформаційно-комунікаційних технологій у розвитку всіх сфер сучасного життя.

Зацікавлення фахівців та відвідувачів виставки викликала наукова конференція на тему: “Розробка і впровадження в Україні новітніх інформаційних і телекомунікаційних технологій”, яку відкрив Перший заступник Голови Держкомзв’язку та інформатизації України Леонід Нетудихата.

На національному стенді України представлено Навчальний центр Центру “Укрчастотнагляд”.

За інформаційними повідомленнями www.stc.gov.ua

Start typing and press Enter to search