Про це повідомляється у звіті про роботу структурних підрозділів Українського державного центру радіочастот за тиждень.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. У період з 29 жовтня по 4 листопада внесено 390 міжнародних ідентифікаторів.

Також спеціалістами держпідприємства підготовлено чотири висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України. Оформлено та видано користувачам 205 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 278 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 710 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалістами УДЦР проведено вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 2 237 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них тільки сім припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережі мобільного зв‘язку.

Варто зазначити, що минулого тижня за участі фахівця Тернопільського обласного відділу Західної філії УДЦР, Департаментом кіберполіції Національної поліції, Управлінням СБУ в Тернопільській області було викрито злочинців. Група з 3 осіб здійснювала несанкціоноване втручання в роботу мережі електрозв’язку, що призвело до порушення встановленого порядку маршрутизації інформації, спотворення процесу обробки інформації.

Також за цей період спеціалістами УДЦР здійснено спільні із заявниками приймальні випробування радіоелектронних засобів та вимірювання параметрів РЕЗ на місці експлуатації та складено 62 акти первинного технічного контролю.

Фахівцями Центру з сертифікації проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 30 випробувань продукції.

 

Детально ознайомитися з діяльністю УДЦР за усіма напрямками роботи у період з 29 жовтня по 4листопада можна за посиланнямhttp://www.ucrf.gov.ua/wp-content/uploads/2018/11/0041-zvit-29.10-04.11.pdf

02

 

04 листопада 2018

 

Start typing and press Enter to search