На минулому тижні фахівці УДЦР виявили 53 порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ та 195 незаконно діючих пристроїв. Найбільше порушень виявлено в Дніпропетровській – (47), Харківській – (51) та  Черкаській – (24) областях.

Спеціалісти УДЦР виявили та усунули дію 14 джерел радіозавад, склали 120 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

Крім того, фахівці УДЦР підготували 3 висновки для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 191 висновок щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 557 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 129 дозволів  – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 5316 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Всі порушення – на мережах мобільного зв‘язку.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних.

За період з 18 по 24 лютого до бази даних внесено 28536 міжнародних ідентифікаторів.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search