Також спеціалісти УДЦР підготували 4 висновки для прийняття Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 168 висновків щодо електромагнітної сумісності РЕЗ та ВП,  9252 дозвола на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1359 дозволів – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку фахівці УДЦР провели технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 4646 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 2 порушення припадають на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережу мобільного зв‘язку.

За тиждень підрозділи радіочастотного моніторингу виявили на території України 90 порушень з ознаками недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України». Найбільш характерні з них – порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ (25) та експлуатація незаконно діючих пристроїв (65).

Також за цей період фахівці УДЦР усунули на території України 109 порушень, які були зафіксовані раніше.

Крім того спеціалістами УДЦР складено 56 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів  та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За період з 31 липня по 6 серпня до бази даних внесено 1916 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 42 випробування продукції.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search