Підрозділи радіочастотного моніторингу держпідприємства виявили в Україні минулого тижня 23 порушення умов дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів та 72 незаконно діючі пристрої.
Найбільше порушень недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України» зафіксовано на Житомирщині (22) та на Запоріжжі (12).

За цей же період фахівцями було усунено та приведено у відповідність до вимог чинного законодавства 170 порушень, виявлених в Україні раніше.

Також за період з 11 по 17 грудня спеціалістами УДЦР підготовлено 12 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 206 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 525 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 470 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалістами УДЦР проведено технічний контроль телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено 34 порушення порядку маршрутизації міжнародного трафіку. Майже всі з них на мережах мобільного зв‘язку.
Крім того, фахівцями УДЦР складено 51 акт первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За тиждень до бази даних внесено 247 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності. Оформлено протоколами 72 випробування продукції.

 
Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search