Підрозділи радіочастотного моніторингу Українського державного центру радіочастот виявили минулого тижня на території України 39 порушень умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, а також 58 незаконно діючих пристроїв.
Найбільшу кількість порушень з ознаками недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України» було зафіксовано на Сумщині (18).
Усунено з урахуванням виявлених у попередніх періодах – 164.

Крім того, фахівцями Департаменту радіослужби УДЦР підготовлено 21 висновок для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформлено та видано користувачам 168 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 2759 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1133 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.

На мережах операторів зв’язку спеціалістами держпідприємства проведено вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявлено на них 5778 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 19 порушень припадає на мережі фіксованого зв‘язку, всі інші – на мережах мобільного зв‘язку.

Спеціалістами Департаменту РЕЗ та ВП складено 95 актів первинного технічного контролю при проведенні спільних із заявниками приймальних випробувань радіоелектронних засобів та здійсненні вимірювань параметрів РЕЗ на місці експлуатації.

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За тиждень бази даних внесено близько 400 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями Центру з сертифікації підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності.
Оформлено протоколами 35 випробувань продукції.
Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search