Анексія Криму Російською Федерацією, загроза вторгнення російських військ на материкову України привернули увагу українського суспільства до питань захисту державного суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості державних кордонів, а також боєздатності Збройних Сил України. В серцях багатьох українців знайшла відгук ініціатива щодо підтримки українських військовослужбовців.

Працівники Українського державного центру радіочастот також вирішили взяти активну участь у започаткованій акції „Підтримай українську армію“. На рахунок Міністерства оборони України підприємство перерахувало 245 тисяч 842 гривні. Ці кошти — одноденна заробітна платня співробітників УДЦР та його філій.

Зв’язківці сподіваються, що цей благодійний внесок сприятиме покращанню матеріально-технічного та медичного забезпечення Збройних Сил України.

Близько 100 тисяч гривень з цих коштів надано на закупівлю сумок для надання першої медичної допомоги. Без таких укомплектованих всіма необхідними препаратами аптечок, як пояснив у зверненні на ім’я начальника УДЦР Павла Слободянюка начальник Головного військово-медичного клінічного центру „Головний військовий клінічний госпіталь“ полковник медичної служби Анатолій Казмірчук, просто неможливо обійтися в ході озброєних конфліктів.

Як вже повідомлялося, УДЦР виступив з ініціативою щодо перерахування до держбюджету отриманого за попередні роки прибутку у розмірі 200 мільйонів гривень, що залишилися у розпорядженні підприємства. Фінансовий план УДЦР, в якому передбачено перерахування державі, як власнику, обігових коштів, надійшов до Кабінету міністрів України. Керівництво та колектив Українського державного центру радіочастот добре розуміють, що кошти допоможуть у вирішенні деяких складних питань, що постали перед нашим суспільством сьогодні.

Про повсякденну турботу про людей, щирість подібних вчинків, готовність підтримати того, хто потребує допомоги, свідчать і такі факти. На підприємстві прийнято рішення не тільки зберегти робочі місця за тими фахівцями, які підпали під часткову мобілізацію, а й здійснювати їм доплату, якщо вони отримуватимуть меншу, ніж зараз, заробітну платню. Буде надаватись допомога й родинам призовників.

Колектив Українського державного центру радіочастот закликає всіх небайдужих до долі країни громадян підтримати нашу Україну і наших військовослужбовців у цей непростий час. Підставити плече державі — обов’язок кожної свідомої людини.

Start typing and press Enter to search