На Чемпіонаті міста Києва з більярдного спорту VII Київської міської спартакіади “Здоровий киянин” команда більярдистів УДЦР гідно представила підприємство.

Володимир Сірош та Петро Агапов змагалися у чоловічій дисципліні “Вільна піраміда”, де посіли  5 командне місце із загальною кількістю 68 балів.

Серед жінок у дисципліні “Американський Pool&8-Ball” Анна Агапова виборола золоту медаль.

Організатор Кубку Виклику Іван Токаренко зазначив, що цьогорічні змагання з більярду були запеклим. Минулорічні переможці прагнули захистити титули чемпіонів, проте всі команди виступали достойно, показуючи різні техніки гри.
Тренер збірної УДЦР Олег Тєпцов задоволений загальним балом команди та  вважає, що потрібно більше тренуватися і  наступного року потрапити у трійку лідерів:
“Це гарна мотивація для наших більярдистів, щоб краще підготуватися і показати високий результат у змаганнях наступного року”.
Вже не перший рік чемпіонат Києва з більярду проходить в клубі “Бородіно”. Десятки команд змагаються за звання кращих. Цьогоріч трійку лідерів склали команди “Київенерго”, ДП “Антонов” та Національна суспільна телекомпанія України.

 

28 березня 2018

 

Start typing and press Enter to search