Днями під головуванням т. в. п. Голови Рахункової палати Олександра Яременка відбулося чергове засідання Рахункової палати, на якому розглянули результати заходів державного зовнішнього контролю.

Звіт про проведений аудит ефективності використання та розпорядження майном ДП «Український державний центр радіочастот» презентував член Рахункової палати Ігор Заремба.

На заході також були присутні Генеральний директор УДЦР Володимир Корсун, Виконавчий директор Вадим Гулько та керівник Апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації Григорій Котенок.

Прослухавши результати звіту, Володимир Корсун відзначив високий рівень професіоналізму фахівців Рахункової палати, які проводили аудит.

«Перш за все, вдячний за об’єктивність, неупередженість і фаховість. Наше підприємство нерідко стає об’єктом перевірок контролюючих органів, однак саме ви допомогли нам виявити низку недоліків, а отже покращити ефективність роботи в цілому», – додав Гендиректор УДЦР.

Також він відзначив, що більшість зауважень вдалося оперативно усунути ще під час проведення аудиту. Зокрема, до бюджету перераховані необхідні кошти, вирішено низку питань з орендною платою. Крім того, з урахуванням викладених у звіті зауважень НКРЗІ затвердила Інвестплан підприємства на 2018 рік та на середньострокову перспективу і погодила положення про облікову політику УДЦР.

 

15 лютого 2018

Start typing and press Enter to search