У Мінську (Республіка Білорусь) відбулося шосте засідання Робочої групи Регіональної співдружності у галузі зв‘язку (РСЗ), присвячене підготовці до Всесвітньої конференції радіозв‘язку й Асамблеї радіозв‘язку 2012 року (РГ ВКР-12/АР-12), та засідання Групи експертів РСЗ з визначення актуальних напрямів розвитку супутникового зв‘язку.

 

У засіданнях взяли участь представники адміністрацій зв‘язку (АЗ), регуляторних органів та органів управління користуванням радіочастотним ресурсом, а також  експерти з питань супутникового зв‘язку Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Казахської Республіки, Киргизької Республіки, Російської Федерації, Республіки Узбекистан і України.

 

Від України на захід був делегований представник управління аналізу і міжнародної взаємодії Українського державного центру радіочастот Ігор Онисько.

 

Під час засідання Робочої групи обговорені та уточнені попередні позиції АЗ РСЗ з питань порядку денного ВКР-12. Учасникам заходу також був представлений Звіт другого етапу науково-дослідної роботи щодо підготовки до ВКР-12 і АР-12, яка виконується на замовлення Виконкому РСЗ.

 

На засіданні Групи експертів РСЗ розглянуто і уточнено Зведену таблицю стану і планів розвитку систем супутникового зв`язку і мовлення в країнах – учасниках РСЗ.

 

Також на зібранні обговорено методи розподілу частотно-орбітального ресурсу та  можливості його часткового застосування в інших службах та смугах радіочастот.

Start typing and press Enter to search