Враховуючи позитивний вплив на стан здоров’я, а відтак  і на ефективність виробничої діяльності підприємства заходів, присвячених Всесвітньому дню охорони праці, Об’єднана первинна профспілкова організація УДЦР спільно із сектором охорони праці провели низку заходів під гаслом „Безпечна праця – право кожної людини”.

 

Основною метою акції є привернути увагу працівників Українського державного центру радіочастот до фактичного стану безпеки й умов праці на кожному робочому місці, своєчасне виявлення та усунення порушень встановлених норм і правил, недопущення причин нещасних випадків.

 

Під час розробки плану заходів врахували пропозиції, які надійшли від працівників підприємства і які спрямовані на покращення безпеки та умов праці.

 

У ході рейдів та вивчення стану охорони праці на робочих місцях створена комісія перевірила дотримання вимог безпеки при профілактичному обслуговуванні, ремонті та експлуатації автомобільної техніки у транспортному відділі; забезпечення спецодягом та взуттям працівників структурних підрозділів, які проводять радіочастотний моніторинг та здійснюють випробування і первинний технічний контроль радіоелектронних засобів на місцях їх експлуатації. Також комісія вислуховувала пропозиції від працівників УДЦР стосовно поліпшення стану охорони праці, створення безпечних та нешкідливих умов на робочих місцях.

 

За підсумками діяльності Комісії начальник Українського державного центру радіочастот Павло Слободянюк видав наказ, яким заохотив кращих фахівців в організації працеохоронної діяльності. Так, оголошено Подяку та нагороджено премією заступника начальника Херсонської філії УДЦР Олексія Кулика та інженера – енергетика 2-ї категорії Дніпропетровської філії УДЦР Павла Давиденка.

 

Start typing and press Enter to search