Про це прес-службі держпідприємства повідомив начальник Карпатської філії УДЦР Віталій Бортов.

Він, зокрема,  поінформував, що під час проведення планових робіт з радіочастотного моніторингу у Рогатині Івано-Франківської області,  на частоті 99,1 МГц фахівці філії виявили роботу малопотужного передавача програм російськомовної «Слов’янської Християнської радіостанції Radio MV» без відповідних дозвільних документів.

Спільними заходами  працівників Карпатської філії Українського державного центру радіочастот, представників Національної Ради України з питань телебачення радіомовлення, а також правоохоронних органів,  незаконна експлуатація радіомовного передавача була припинена.

На власника радіоелектронного засобу правоохоронними органами складено протокол про адміністративне порушення, передбачене частиною 1 статті 146 Кодексу України «Про адміністративні порушення». Матеріали справи направлені до Рогатинського районного суду.

Нагадаємо, що днями фахівці Миколаївського обласного відділу Південної філії УДЦР та представники правоохоронних органів провели оперативні заходи з викриття у Первомайську нелегального провайдера, який без дозвільних документів на експлуатацію РЕЗ надавав близько 500 мешканцям міста та району послуги з доступу до мережі Інтернет.

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search