Також за період з 25 по 31 грудня 2017 року фахівці УДЦР підготували 9 висновків для прийняття НКРЗІ рішень щодо видачі ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України, оформили та видали користувачам 329 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (РЕЗ) та випромінювальних пристроїв, 678 дозволів на експлуатацію РЕЗ централізованого присвоєння та 1 574 – на РЕЗ децентралізованого присвоєння.
На мережах операторів зв’язку спеціалісти УДЦР провели вимірювання телекомунікаційних мереж загального користування та виявили 6 977 порушень порядку маршрутизації міжнародного трафіку. З них лише 14 припадає на мережі фіксованого зв’язку, всі інші порушення – на мережах мобільного зв’язку.
Підрозділи радіочастотного моніторингу виявили за тиждень в Україні 76 порушень з ознаками недотримання Закону України «Про радіочастотний ресурс України». З них 12 – порушення умов дозволів на експлуатацію РЕЗ, 64 кваліфікуються як незаконно діючі пристрої.
Усунено з урахуванням виявлених у попередніх періодах 134 порушення. Найбільшу кількість з них приведено у відповідність до вимог чинного законодавства на Хмельниччині (36).

За зверненням суб’єктів господарювання УДЦР продовжує здійснювати роботу з внесення кодів ІМЕІ мобільних терміналів до узагальненої бази даних. За тиждень до бази даних внесено 73 494 міжнародних ідентифікаторів.

Фахівцями підприємства проведено певний обсяг робіт з оцінки відповідності та  оформлено протоколами 34 випробування продукції.

 
Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search